Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Ankara'nın değişik bölgelerinde güvenilir yapılar inşa eden Nedimoğulları İnşaat Taah. Tic. Ltd Şti'nin çatısı altında 2007 yılında kurulan Zeki Sigorta Aracılık Hizmetleri, sigorta sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Devamlı büyüme odaklı çalışan şirketimiz yıllara göre Aksigorta, Allianz Sigorta, Doğa Sigorta, Ethica Sigorta, Quick Sigorta, Sompo Sigorta, Türkiye Sigorta, Unico Sigorta dan acentelikler alarak elementer branşlarda alternatif çözümler sunan kurumsal ve bireysel müşterilerine profesyonel hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürerek üstün ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Çalıştığımız sigorta şirketleri ile sağlam ilişkiler içerisinde olan şirketimiz kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklı olmayı ilke haline getirmektedir.Hedefimiz öncelikle yarattığımız müşteri sadakatini arttırarak devam ettirmek, iş ortaklarımızın desteği ile tüm branşlarda portföy yapımızı daha da büyütmektir

HIZLI ÇÖZÜM

İhtiyaçlarınızı bize iletin, geniş kapsamlı ve bütçenize en uygun çözümleri anında üretelim!

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Gerek ürünlerimizde, gerek ödemelerinizde ve poliçe takibinde %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

7/24 DESTEK

İster Telefonla, isterseniz E-Posta yoluyla müşteri temsilcilerimiz destek
olmaya hazır!